V Bel Air, v jednej z najprominentnejších štvrtí L.A., vyrástala superluxusná vila, ktorá svojou cenovkou prekonala všetky doterajšie rekordy amerického realitného trhu. Kto bude ochotný a hlavne schopný zaplatiť za tento neuveriteľný barák 250 miliónov dolárov, ten si bude môcť užívať 12 spální, 21 kúpeľní, 3 kuchyne, 5 barov, heliport a aj jedno 40 miestne kino, to všetko na ploche 3 500 štvorcových metrov.

Ten heliport s vrtúlnikom v pozadí nie je obraz, on je ozajstný.

Zakrivená telka a v pozadí zbierka luxusných veteránov.

Kino so 40 sedadlami je zariadené v James Bond štýle.

“Tento dom bol postavený pre miliardáraov, ktorý chcú to najlepšie z najlepšieho” hovorí developer projektu 924 Bel Air, realitný magnát Bruce Makowsky. “Doteraz tu chýbala ponuka ultraluxusných nehnuteľností, ktoré by sa približovali úrovni jácht a súkromných lietadiel, za ktoré miliardári utrácajú milióny dolárov ročne.”

Okrem šokujúceho luxusného interiéru sa budúci majiteľ môže tešiť na 1 500 štvrocových metrov vonkajších terás, z ktorých sa mu naskytne výhľad na oceán, hory a L.A. ležiace medzi nimi. Ďaľšími príjemnými doplnkami vybavenia vily sú masážne štúdio, wellness, fitness, bowlingová dráha, dve pivnice plné Champaign a tiež perfektná cukríková stena.

250 miliónov si developer nepýta len za samotný dom, v tejto cene je už zahrnutý sedem členný personál, viac ako 100 špičkových umeleckých diel a zbierka luxusných áut v hodnote 30 miliónov dolárov.

Ak by ste uvažovali o kúpe, tak kontaky nájdete na 924belair.com

Zdroj: dezeen.com