Leica DISTO D1

Malý, jednoduchý a presný. Leica DISTO D1 je švajčiarsky laserový merač vzdialenosti s dosahom merania 40m, presnosťou +/ 2.0mm a zabudovaným Bluetooth rozhraním pre prenos nameraných dát do aplikácie DISTO sketch.

R

Chytré meranie

Leica DISTO D1 má zabudované Bluetooth rozhranie vďaka čomu je možné namerané dáta bezdrôtovo prenášať do aplikácie DISTO sketch v smartfóne alebo tablete.

Jednoduchosť

Jediné tlačidlo, jeden dotyk. Nič viac. Laserový merač Leica DISTO D1 je navrhnutý tak, aby meranie s ním bolo pre každého a v každej situácií úplnou hračkou.

Presnosť

Presnosť merania certifikovaná podľa ISO 16331-1 je zárukou, že váš merač bude pracovať bezchybne aj v tých najnáročnejších podmienkach

Originál Leica

DISTO D1 je výsledkom dlhoročných skúseností vývojárov zo švajčiarskej spoločnosti Leica Geosystems, ktorá v roku 1993 vyrobila prvý laserový merač na svete.

Leica DISTO D1 – Meranie je hračka

Merajte jednoducho

Žiadne neprehľadné menu, žiadne kompikované nastavenie. So švajčiarskym laserovým meračom Leica DISTO D1 vám na presné meranie v interiéry aj exteriéry stačí jediné tlačidlo. Stačí zacieliť a odmerať. Na podsvietenom 3-riadkovom displeji sa okamžite zobrazí nameranýá vzdialensoť s presnosťou na tri desatinné miesta.

Pracujte efektívnejšie

Laserový merač môžete cez BluetoothSmart rozhranie prepojiť so smartfónom alebo tabletom a namerané vzdialenosti bezdrôtovo prenášať do aplikácie DISTO sktetch. Na displeji svojho telefónu tak dokážete rýchlo a pohodlne vytvárať presné pôdorysi bytov či iných priestorov, alebo zanášať namerané rozmery do fotografií. Dokumentáciu spracovnú v aplikácií DISTO sketch uložíte vo formáte PDF alebo CSV a okamžite ju môžete posielať kolegom či dodávateľom.

Signup Today For Instant Access

Join today and get access to Divi, as well as our other countless themes and plugins.